Zagraj w Baccarat online

Interesująca standardowa gra wideo, która powstała we Francji, Baccarat to łatwa do odkrycia gra karciana z zaledwie 3 alternatywami zakładów; oznacza to, że możesz skoncentrować się na grze, a także czerpać przyjemność z całej zabawy, z prawdziwymi wypłatami gotówki, bez żadnych skomplikowanych zasad.

Możesz postawić na gracza, pożyczkodawcę lub remis, oprócz kilku zakładów pobocznych, a także na kilka wersji oferowanych przez całą dobę, takich jak chemin de fer, a także punto banco, oprócz bakarata na żywo, płatności a także gry wideo bez płatności, nigdy nie będziesz miał wyboru. W kasynie zapewniamy Ci najlepsze wrażenia przy stołach, gdy wybierzesz nasze gry wideo Baccarat , z szybkimi ofertami pieniężnymi, oszałamiającą grafiką, godną zaufania łącznością i wieloma środkami do wygrania, dostarczając Ci najlepszą firmę hazardową Baccarat, w której możesz się zanurzyć online.

ZASADY: JAK GRAĆ W BAKARATA?

Poniżej znajdują się podstawy, które musisz zrozumieć, aby móc grać przy naszych stołach Baccarat: Wartości kart: wartości kart odpowiadają podanej wartości, z wyjątkiem asów, które liczą się jako 1, oraz 10, a także kart z obrazkami, które mają wartość nie (0 ). Punkty kart są dodawane, a tylko ostatnia liczba liczy się jako wartość rozdania. Podsumowanie: W Baccarat rozdawane są tylko 2 rozdania, bez względu na to, ilu graczy pójdzie do stołu; rękę Pożyczkodawcy i rękę Gracza. Ogólnym celem jest obstawienie ręki, która jest najbliżej 9 oznacza wygraną. Układ stołu: projekt stołu jest łatwy do przestrzegania, z obszarami wyraźnie wyznaczonymi dla twoich zakładów – wybierz Bankier, Gracz lub Połączenie, aby wygrać grę wideo. Kliknij swoje żetony, aby ustawić kwotę zakładu, a następnie kliknij obszar stołu, który reprezentuje zakład, który chcesz postawić. Gracz, pożyczkodawca, połączenie: Po wybraniu opcji Gracz gracz musi wygrać rundę z pożyczkodawcą, aby otrzymać wypłatę. Kiedy stawiasz na Dostawcę, Dealer musi wygrać. W przypadku zakładu Connection do płatności, gra wideo musi zakończyć się zarówno Graczem, jak i Krupierem z pasującą ręką. Podstawy gry: Kiedy zakłady zostały faktycznie postawione, krupier rozdaje 2 odkryte karty dla ręki gracza oraz 2 dla ręki dostawcy. Ręka dealera musi opierać się na 7, 8 lub 9 czynnikach, a ręka gracza musi opierać się na 6, 7, 8 lub 9 punktach. Jeśli ręka dostawcy lub gracza otrzyma łącznie 8 lub 9 punktów, nazywa się to „naturalną” i nie otrzymuje żadnej trzeciej karty. Jednak w pewnych okolicznościach trzecia karta może być natychmiast załatwiona (patrz poniżej). Wytyczne dotyczące trzeciej karty: Trzecia karta zostanie automatycznie dobrana do ręki gracza w następujących przypadkach: Jeśli wartość ręki gracza wynosi 5 punktów (lub znacznie mniej), otrzymuje trzecią kartę. Jeśli wartość ręki gracza wynosi 6 punktów (lub nawet więcej), podczas gdy ręka dealera pokazuje 5 czynników (lub znacznie mniej), otrzymuje trzecią kartę. Jeśli ręka gracza otrzyma trzecią kartę: regulamin ręki dostawcy jest zgodny z: Ciągle zdobywaj trzecią kartę o wartości 2 lub znacznie mniej Jeśli krupier ujawni 3 punkty, otrzymuje trzecią kartę, gdy ręka gracza ujawnia wartość mniejszą niż 8. Jeśli Dostawca pokazuje 4 czynniki, otrzymuje trzecią kartę w dowolnym scenariuszu z wyjątkiem ręki Gracza pokazującej 0, 1, 8 lub 9. Jeśli ręka dealera ma wartość 5 czynników, otrzymuje trzecią kartę, jeśli ręka gracza pokazuje 4, 5, 6 lub 7. Jeśli krupier ma 6 czynników, otrzymuje trzecią kartę, gdy gracz odkryje 6 lub 7. Jeżeli Dostawca ma 7 punktów, to jest na stałym poziomie.

Dodano alternatywy (zakłady boczne):. Chociaż standardowa gra wideo opiera się na 3 alternatywach zakładów, możesz dodać zakłady poboczne, aby zwiększyć przyjemność. Mogą być rozgrywane jako samodzielne zakłady lub obok zakładów na bankiera, gracza lub remisu, a także podstawowe zakłady poboczne to:. Player set – jest to zakład na 2 wstępne karty załatwione przez gracza będącego parą pasującą np. 8-8, Q-Q. Rozpocznie się sukces na wypłatę 12:1, szopę, a także standardową rundę gier wideo. Para bankierów – jest to bank na wstępnych 2 kartach rozdanych z ręką pożyczkodawcy, która jest dopasowanym zestawem, np. 8-8, Q-Q. Sukces na wypłatę 12:1, przegrana, a także standardowa runda gier wideo na pewno się rozpocznie. Gry na żywo. Możesz również zagrać w zaaranżowane gry wideo Baccarat na żywo w naszym zakładzie hazardu na żywo; aby zagrać z dealerem na żywo, który nadzoruje stół, wystarczy spojrzeć w lobby na czasy następnej gry, a także zarejestrować się przy stole przy użyciu systemu komputerowego. Następnie będziesz cieszyć się transmisją na żywo, która jest tak bliska graniu w Baccarat w kasynie z cegły i zaprawy, jak w zaciszu domu.